Dobry projektant wnętrz w Poznaniu.

Arlena
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 05, 2019 5:35 pm

Dobry projektant wnętrz w Poznaniu.

Post autor: Arlena » pt lip 05, 2019 6:34 pm

Mieszkamy w zabytkowej kamienicy, stwierdziliśmy, że czas na to, aby odświeżyć nasze mieszkanie. Mamy nieco wyższe ściany jak w innych domach. Okien też nie możemy powiększyć. Trudno u nas tak ogólnie ustawić meble. Szału do tej pory nie mieliśmy. Brakowało nam pomysłów jak urządzić wszystko, by było funkcjonalnie a z drugiej strony modnie. Po przemyśleniu zadecydowaliśmy, że skorzystamy z usług projektanta wnętrz w Poznaniu Pani Ewy Białas https://ewabialasdesign/: To bardzo sympatyczna osoba a co istotne zna się na swoim fachu. Lubi swoją pracę i poświęca dużo czasu, aby uzyskać zamierzony efekt końcowy. Wydaje mi się, że byliśmy bardzo wymagającymi Klientami. Jednak dla tego projektanta nie ma rzeczy niemożliwych. Na pierwszym spotkaniu z nami, przede wszystkim dowiadywała się jak sobie wyobrażamy wnętrza. Jako specjalistka w tej dziedzinie wie jak połączyć nowoczesność ze starym stylem. Ja chciałam koniecznie zachować antyczny kredens po babci. Myślałam, że będzie on do wyrzucenia. Jednakże w rezultacie został tak fajnie wkomponowany w nowoczesne meble, że robi niesamowite wrażenie. Nie tylko został w domu, ale jeszcze go odnowiono i wygląda ślicznie. Pani Ewa to doskonały projektant wnętrz. Potrafi w takiej starej kamienicy wyczarować luksusowe mieszkanie. Nie ma się co dziwić. Wykształcenie w tym kierunku to jedna sprawa, ponadto jak mówiła uczestniczy w różnych kursach, targach gdy tylko jest ku temu okazja. Przez to wie wszystko o panujących trendach na rynku, materiałach wykorzystywanych nie tylko w wykończeniach lecz takich z których robi się nowe meble. Dzięki naszej decyzji o wynajęciu projektanta mamy super pomieszczenia z nowoczesnym designem. Dzięki jasnym kolorom ścian pomieszczenia stały się jakby większe i jaśniejsze. Ile daje jednak odpowiednia kolorystyka. Ja zawsze gustowałam w tapetach, tak było najwygodniej. Dopiero teraz dałam się namówić na malowanie. Farby Pani Ewa wybrała ekologiczne dla mnie to bardzo ważne ponieważ jestem na niektóre składniki uczulona. Wszystkie materiały wykorzystane w metamorfozie pokoi są bezpieczne. Projektant o to zadbał. Jeszcze nie mogę w to uwierzyć, że taki udało się osiągnąć efekt końcowy. Wszyscy nam teraz zazdroszczą naszego gniazdka. My także czujemy się lepiej po powrocie z pracy. Możemy odpoczywać i relaksować się po ciężkim dniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Ewą. Jest to osoba godna polecenia. Ma na swoim koncie już wiele zadowolonych osób. Jest to bardzo dobry projektant wnętrz w Poznaniu. Nasi znajomi postanowili także skorzystać z jej usług i chociaż nie mieszkają w naszym mieście, dzięki nowoczsnej technologi jest to możliwe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektanci wnętrz”