Projektant wnętrz w Poznaniu?

Monique
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 10, 2019 7:02 pm

Projektant wnętrz w Poznaniu?

Post autor: Monique » śr lip 10, 2019 7:59 pm

Dobrym projektantem wnętrz w Poznaniu jest Pani Ewa Białas. Osoba bardzo cierpliwa, która niezwykle starannie i dokładnie wykonuje zlecone przez Klientów usługi. Charakteryzują ją umiejętność prowadzenia dialogu z każdą osobą. W jej pracowni powstają niepowtarzalne projekty oparte o najnowocześniejszy design jaki panuje na światowym rynku. Przeprowadziłam się niedawno do męża do Poznania. Kupiliśmy dom do renowacji i w związku z tym potrzebny nam był projektant wnętrz. O Pani Ewie dowiedzieliśmy się od mojej znajomej, która się z nią spotkała na targach i szkoleniu. Ten architekt https://ewabialas.design/ to bardzo miła i sympatyczna osoba. Opowiadała nam trochę o swojej pracy z racji tego, że mamy wspólną znajomą. Przygotowała nam bardzo ciekawą aranżację pokoi. Ja chciałam, aby każdy z nich był w innej kolorystyce. Chciałam także żeby ładne wzory tapet przeplatane były elementami malowanymi farbą. Mebli też nie zamierzaliśmy kupować, miały być wykonane na zamówienie typowo do rozmiarów poszczególnych izb. Pani Ewa współpracuje z bardzo dobrą ekipą rzemieślników. Stolarze wykonali nam fantastyczne umeblowanie. Pani architekt zadbała, aby wszystko było wykonane z jak najlepszej jakości materiałów. Znając się na aranżacji wnętrz wie jakie materiały będą najlepiej pasowały do danego pomieszczenia i tworzyły niepowtarzalny klimat. Mamy dwupiętrowy dom, więc było w nim sporo do zrobienia. Stolarz wykonał eleganckie schody, jak w pałacu. Było trochę problemów z łazienkami, ponieważ chcieliśmy na każdym piętrze i dodatkowo przylegającą do sypialni. Ja myślałam, że to będzie trudne w realizacji, lecz dla Pani Ewy nie ma rzeczy niemożliwych. Wspaniała i wyjątkowa osoba. Ma niesamowite poczucie stylu i wyobraźnię. Wystarczy, że popatrzy a już widzi jak to wygląda po skończeniu prac. W holu mamy wydzielony kącik dla gości jak przyjdą w odwiedziny to mogą swoją garderobę umieścić w szafach. Jest też duża łazienka aby móc się odświeżyć. Bardzo istotne dla osób przyjeżdżających z daleka. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego projektanta pomieszczeń. Mamy wyjątkowy dom urządzony inaczej jak inne. Wszystkim znajomym i odwiedzającej nas rodzinie bardzo się podoba styl w jakim zostało wszystko wykonane. Są pod wrażeniem. Szwagier już zamówił sobie termin, zamarzyła mu się taka metamorfoza. Może innym to się nie podobać, lecz zrezygnowaliśmy zupełnie z firan przy oknach. Za to mamy bardzo dużo ciekawych dodatków. Są one uzupełnieniem całości i bardzo dobrze komponują się z całością. Polecamy usługi Pani Ewy Białas.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektanci wnętrz”