Szukałam dobrego projektanta wnętrz w Poznaniu?

Patrycja
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 15, 2019 3:09 pm

Szukałam dobrego projektanta wnętrz w Poznaniu?

Post autor: Patrycja » pn lip 15, 2019 3:39 pm

Rodzice pracują za granicą, chcą sobie zarobić trochę pieniędzy, żeby ładnie urządzić nowo wybudowany dom. Ponieważ ja się uczę a szkoda mi było rzucać ostatniego roku studiów, zdecydowałam, że zajmę się tym tutaj w kraju. Wynajęłam do tego dobrego projektanta wnętrz Panią Ewę Białas https://ewabialasdesign/ . Byłam osobiście w jej biurze projektanckim i przyznaje, że zarówno pani architekt oraz jej pomieszczenie biurowe, zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Pani Ewa po wysłuchaniu czego oczekuję, umówiła się ze mną na miejscu, gdzie czekał nowy dom, na swój nowy wystrój. Rodzice powierzyli mi nadzorowanie całości a ja nie miałam nawet przysyłać zdjęć ani projektu i o niczym nie informować. Chcieli mieć niespodziankę po powrocie do kraju. Projektantka wnętrz Pani Ewa przygotowała bardzo ciekawy projekt, który mi się od razu spodobał. Oczywiście miałam możliwość dokonywania korekty, lecz stwierdziłam, że tak naprawdę nie mam aż takiego gustu i stwierdziłam, że Pani Ewie dam tzw."wolną rękę". Zna się na swojej pracy, orientuje co jest trendy i zapewne stworzy nam niepowtarzalny wystrój naszego domu. Zresztą wiadomo, że w trakcie prac mogłoby się coś jeszcze zmienić.Najczęściej tak bywa. Prace nie trwały zbyt długo, pomimo dużej powierzchni domu. Jak już wiadomo jak ma wszystko wyglądać to wystarczy, że każdy robi co do niego należy a wszystko idzie sprawnie. Pani Ewa współpracuje z różnymi fachowcami, którzy już doskonale wiedzą jak wszystko dopracować, żeby każdy był zadowolony. W tym całym projekcie wykorzystano najnowocześniejsze materiały jakie są dostępne na rynku. Jeżeli ktoś posiada własną pracownię i interesuje się nowościami, jakie pojawiają się na rynku to wiadomo, że taka osoba jest godna zaufania. Pani Ewa, tak to wynikało z rozmowy realizuje swoje marzenia, które jednocześnie stały się źródłem jej dochodu. Mocno angażuje się w powierzone jej zadanie i stara wykorzystać całą swoją wiedzę, aby klient był zadowolony. Wystrój domu i zaprojektowanie wszystkich pomieszczeń wyszło idealnie. Nie żałuję, że skorzystałam z usług tego projektanta, wręcz odwrotnie, to bardzo dobry projektant wnętrz w Poznaniu. W domu jest modnie i wygląda jak w najdroższej willi. Materiały zostały ciekawie dobrane. Wszystko z największą dokładnością dopasowane. Rodzicom bardzo spodobała się niespodzianka. Stwierdzili, że wynajęłam osobę, która wykonała zaprojektowała wnętrze lepiej niż te, które widzieli za granicą. Ważne, że wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecamy usługi tego poznańskiego projektanta wnętrz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektanci wnętrz”