Kto mi zaprojektuje kuchnię w Poznaniu?

Daria678
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 10, 2019 8:48 pm

Kto mi zaprojektuje kuchnię w Poznaniu?

Post autor: Daria678 » pt maja 10, 2019 8:50 pm

Znudził mi się już wygląd mojego pomieszczenia kuchennego, więc zaczęłam szukać osoby, która zajmuje się projektowaniem kuchni w Poznaniu. Są w sklepach meblowych różne zestawy, jest w czym wybierać. Jednakże moim marzeniem, było mieć pomieszczenie wyjątkowe, niepowtarzalne a zarazem funkcjonalne. Zlecić taki projekt, też nie można przypadkowej osobie, musi mieć ona doświadczenie, zmysł estetyczny, dobry gust. Ważne dla mnie było także, abym miała możliwość współuczestniczenia w wykonywaniu projektu, abym mogła podpowiedzieć, wszystkie najdrobniejsze i najistotniejsze dla mnie elementy. Takie projektowanie kuchni, nie jest takie łatwe, ponieważ nie wszystkie materiały nadają się do pomieszczenia, w którym ulatnia się dużo pary podczas gotowania. Dlatego znalezienie odpowiedniego specjalisty, było dla mnie bardzo ważne. Trafiła do mnie kiedyś do skrzynki pocztowej ulotka, oferująca usługi projektanta kuchni. Mąż się śmiał, że dostałam list na który czekam. Początkowo tylko zerknęłam, pomyślałam, jak ktoś roznosi ulotki, to dopiero rozpoczyna działalność i nie ma doświadczenia. Był tam jednak adres strony internetowej, co mnie zainteresowało. Chodziło o Panią Ewę Białas https://ewabialas.design/. Poczytałam i stwierdziłam, że ten projektant doskonale się orientuje w nowoczesnych trendach, proponuje klientom odpowiednie atestowane materiały, współpracuje ze stolarzami i płytkarzami. Jednym słowem świadczy kompleksowe usługi. Fajnie, ponieważ nie ma problemu z poszukiwaniem solidnych majstrów, którzy by dokładnie założyli np. instalację elektryczną. Zdecydowałam się na współpracę z tym projektantem. Dzisiaj wiem, że dokonałam właściwego wyboru. Mam nowoczesną, specjalnie, indywidualnie zaprojektowaną kuchnię, przez dobrego projektanta, który w pełni zaangażował się i stworzył pomieszczenie kuchenne, którego mogą mi wszyscy pozazdrościć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektanci wnętrz”