Którą wypożyczalnię aut w Krakowie wybrać?

Franek24
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 10, 2019 9:33 pm

Którą wypożyczalnię aut w Krakowie wybrać?

Post autor: Franek24 » pt maja 10, 2019 9:35 pm

Często korzystam z wypożyczalni samochodów w Krakowie. Jest ich teraz tyle, że nie wiadomo jaką wybrać. Przyznaję, że na niektórych się zawiodłem. Miałem kilka przykrych zdarzeń, a pilnie musiałem dojechać do celu. Kiedyś wynajmując auto z wypożyczalni w Krakowie nie zwróciłem uwagi, że nie ma paliwa i nagle w najmniej oczekiwanym momencie stałem na drodze. Innym razem wypożyczony samochód był bardzo zaniedbany. Takie firmy omijam z daleka. Musiałem jednak poszukać takiej, która mnie nie zawiedzie. Znajomy polecił mi wypożyczalnię 4kółka Kraków https://wypozyczalnia4kolka.pl/. Postanowiłem przekonać się, czy jest ona godna uwagi. Jej oferta jest co prawda ciekawa, czynne całą dobę, auta nowe, zadbane z możliwością dostarczenia na miejsce wskazane przez klienta. Wszyscy tak obiecują, a w rezultacie wygląda to inaczej. Zadzwoniłem do tej wypożyczalni w Krakowie, zamówiłem odpowiednie auto, dostarczono mi pod dom, zgodnie z umową o konkretnej godzinie. Wyglądało wszystko obiecująco. Ciekawy byłem jakie mnie czekają niespodzianki. Ostatecznie okazało się, że ta krakowska wypożyczalnia aut 4kółka to bardzo solidna firma. Samochody są zadbane, czyste z bogatym wyposażeniem, klimatyzacją, centralnym zamkiem, wszelkiego rodzaju czujnikami. Po prostu Full wypas, tak jak obiecują, w taki sposób podchodzą do klienta. Zostałem mile obsłużony, formalności nie jest dużo, ceny odpowiednie do marki samochodu. Niższe niż w innych miejscach, co dla mnie też istotne. Najważniejszą sprawą jest to, że czynne przez całą dobę. Kilka razy brałem różne auta z tej wypożyczalni samochodów w Krakowie i ani razu się nie zawiodłem. Zarezerwowałem auto do ślubu dla córki, bo takie też mają. Potrzebny mi był kiedyś pojazd wieloosobowy i on był w nienagannym stanie. Wiem jedno to jest wypożyczalnia aut z której będę korzystał.

Mariusz25
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 3:26 pm

Re: Którą wypożyczalnię aut w Krakowie wybrać?

Post autor: Mariusz25 » ndz maja 19, 2019 3:35 pm

Ma Pan rację Panie Franku, ja miałem podobne doświadczenia, jeszcze nawet gorzej, bo kiedyś mi porostu wmówiono, że ja zepsułem coś w samochodzie. Od kiedy jednak korzystam z tej Wypożyczalni aut4kółka w Krakowie https://wypozyczalnia4kółka.pl nie mam problemów. Miła obsługa z możliwością dostarczenia pojazdu pod dom. O każdej porze można zadzwonić. Nawet jak w danej chwili ktoś na moment jest nieobecny, zaraz oddzwaniają. Inni to mieli gdzieś. Dlatego też ufam tylko tej wypożyczalni i nie myśle o tym, aby gdzieś indziej szukać. To jest moje sprawdzone miejsce. Żadnych przykrych przygód nie miałem. Solidna firma, polecam ich usługi.

Bogdan36
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 14, 2019 5:54 pm

Re: Którą wypożyczalnię aut w Krakowie wybrać?

Post autor: Bogdan36 » pt cze 14, 2019 5:58 pm

Zdecydowanie jak po auto z wypożyczalni to do tej 4kółka https://wypozyczalnia4kolka.pl. Miła obsługa, podstawiają auto do Klienta, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oferta z reklamy odpowiada rzeczywistości. Ceny do uzgodnienia, nowe wygodne auta. Polecam tą wypożyczalnię.

Jagoda
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 21, 2019 7:36 pm

Re: Którą wypożyczalnię aut w Krakowie wybrać?

Post autor: Jagoda » śr sie 21, 2019 7:49 pm

My z chłopakiem też wynajmujemy u nich samochody na różne okazje. Kilka razy korzystaliśmy z pojazdu z kierowcą. To głównie jak się wyjeżdżało na jakąś uroczystość. Dobra sprawa, nie trzeba się o nic martwić. Jak no przyszli teściowie byli u nas w odwiedzinach, to Tomek wynajął busa. Pierwszy raz byli w tych stronach, to pokazaliśmy im najciekawsze zakątki. Nie dało się wszystkiego, wiadomo brak czasu. Byli zadowoleni z wygód jakie mieli w busie. Przyznaje to jest wypożyczalnia na poziomie. Zawsze mili, ceny też zachęcają, chyba jeszcze bardziej ten duży wybór pojazdów, praktycznie nowych. Także jesteśmy tego zdania, że http://wypozyczalnia4kolka.pl/ to dobra firma👍 Polecamy ich usługi🙂

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wypożyczalnie samochodów”