Gdzie kupię nietypową oponę do kombajnu z zagranicy?

Antoni19
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 18, 2019 5:03 pm

Gdzie kupię nietypową oponę do kombajnu z zagranicy?

Post autor: Antoni19 » sob maja 18, 2019 5:12 pm

Do żniw jeszcze daleko, jednak ja miałem kłopot z oponą do mojego kombajnu zbożowego. Sprowadziłem sobie kiedyś z zachodu kombajn. Chciałem być niezależny, lecz nie zwróciłem uwagi na rozmiar opony. Jakieś okazały się nietypowe. Przez przypadek uszkodziłem jedną z nich i powstał problem. Pytałem w różnych miejscach nie mieli takiej. Znalazłem dopiero w Serwisie KŻYHÓ OPONY w Nieżychowie koło Białośliwia. Maja tam duży wybór opon zarówno nowych jak i używanych. Zadzwoniłem i zapytałem o rozmiar mojej, jak się okazało, ze jest to zaraz popędziłem po nią. Tej starej niestety już nie dalosie uratować, proponowali mi jakieś zgrzewanie na gorąco, lecz uszkodzenia były za duże. Dobry ten Serwis oponiarski. Polecam

Karol97
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 4:51 pm

Re: Gdzie kupię nietypową oponę do kombajnu z zagranicy?

Post autor: Karol97 » ndz maja 19, 2019 5:05 pm

Oj, jak dobrze, że dzisiaj tak sobie w internecie różne rzeczy czytałem. Kiedyś mi ktoś wspominał o tym Serwisie KŻYHÓ OPONY z Nieżychowa. Jak to bywa jednym uchem wpadło, drugim wyleciało. Prawdę mówiąc zapomiałem nazwę miejscowości. Ja mieszam co prawda w Wielkopolsce ale na południu. Do tego Nieżychowa mam spory kawałek, lecz to nie problem tam podjechać. Moje gospodarstwo też nie jest małe, opony się zużywają najszybciej. Jak jest możliwość kupienia używanych to super. Mam ciągnik którym jeżdżę tylko po polu, do takiego nie potrzebuje nowej opony. Po niedzieli się wybiorę do tego Serwisu KŻYHÓ https://noweopony.eu, kupię od razu kilka różnych a te stare do naprawy zawiozę. Dobrze, że takie coś jak internet istnieje. Pozdrawiam Panów co mnie naprowadzili, gdzie ten serwis jest.

Darkins55
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 03, 2019 10:45 am

Re: Gdzie kupię nietypową oponę do kombajnu z zagranicy?

Post autor: Darkins55 » pn cze 03, 2019 10:58 am

Dzięki Panom wiem, że w Nieżychowie w Zakładzie Kżyhó kupę oponę do mojego kombajnu, też chciałem przed sąsiadami pokazać żem lepszy gość na początek tak to wyglada ale pozniej to juz sie robia problemy juz taka gupote nie zrobie . Do tego Nieżyhowa nie mam daleko tylko ja tak nie bardzo wiedzialem gdzie ten rozmiar jest oni to jakos inaczej pisali . Jak żem zadzwonił do tego serwisu to przyjechali i sami sprawdzili co to za opona. Maja taka to jeste,m ucieszony bo zniwa juz niedlugo ten czas tak leci ani sie czlowiek nie obejrzy a juz nastepny miesiąc jest. Bylem tam u nich w tym serwisie zawieźc feligi do prostowania i opony do naprawy. Szybko mi to zrobili jakoś tak na gorąco ano mają te nowe ta,m maszyny to nie trza duzo czasu. Ciesze sie ze wiem teraz gdzie mozna te wszystkie sprawy z oponami zalatwiac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy i warsztaty samochodowe.”