Gdzie znajdę oponę do snopowiązałki?

Wojciech93
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 27, 2019 9:08 pm

Gdzie znajdę oponę do snopowiązałki?

Post autor: Wojciech93 » pn maja 27, 2019 9:24 pm

Mam taką super snopowiązałkę bardzo nowoczesną w dzisiejszych czasach. Pomału robiłem przegląd sprzętu na lato, żeby tak na ostatnią chwilę tego nie robić. Byłem zdziwiony, że opona jakaś taka dziwna, po zeszłorocznym sezonie wszystko było super. Jednak coś musiało zimą się zakraść do garażu bo opona ma zniszczone bieżniki a na nich widać ślady zębów. To mało istotne, musiałem się rozejrzeć za nową. Przypomniało mi się, że kiedyś w Serwisie KŻYHÓ OPONY w Nieżychowie koło Białośliwia https://noweopony.eu widziałem takie różne, pojechałem zobaczyć. To co ujrzałem na miejscu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jak oni się rozbudowali, jakie nowoczesne sprzęty do diagnostyki kół mają. Najważniejsze że oponę mogłem kupić. Przy okazji podrzucę im do wyprostowania kilka felg.

Ignacy66
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 04, 2019 8:46 am

Re: Gdzie znajdę oponę do snopowiązałki?

Post autor: Ignacy66 » wt cze 04, 2019 8:56 am

W tym Zakładzie handlowo-Usługowym w Nieżychowie to nie tylko opony do maszyn rolniczych są, tam i do samochodów ciężarowych się kupi. Bardzo duży wybór i tych nowych jak używanych. To taki prawdziwy serwis, gdzie pracują ludzie, którzy swoją pracę wykonują z zamiłowania, a dzięki temu są super efekty. Gdy się pojedzie dętkę napompować to także nie odmówią, rozbudowali warsztat i bardzo dobrze, przez ten duży plac do nawracania to i Tirem można zajechać. Naprawy opon tez nie zajmują dużo czasu, mają do tego nowoczesne urządzenia. Ja do nich od lat jadę to widzę jak było na początku a jak teraz się wszystko zmieniło. Cenię Ten serwis Kżyhó za solidność, uczciwość, dobre ceny, fachową radę. Jak ktoś potrzebuje pomocy dotyczącej opon to tylko do Nieżychowa. Dobry dojazd to łatwo ich znaleźć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy i warsztaty samochodowe.”