Kto zajmuje się szkoleniami Salesforce we Wrocławiu?

Szkolenia, wdrożenia, administracja
Błażej90
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 09, 2019 6:49 pm

Kto zajmuje się szkoleniami Salesforce we Wrocławiu?

Post autor: Błażej90 » pn wrz 09, 2019 7:13 pm

Staram się w mojej firmie na bieżąco wprowadzać nowości i ją unowocześniać a tym samym ułatwiać pracę swoim pracownikom. Dlatego zdecydowałem o wdrożeniu u mnie w spółce Salesforce. Wybrałem do tego celu firmę Karpato https://karpato.pl z Wrocławia. Ich usługi oceniam jako bardzo dobre. Współpraca w trakcie wdrażania układała nam się super, podobnie jak teraz. Cały czas mogę liczyć na wsparcie i administrowanie całości co wynika miedzy innymi z zawartej z nimi umowy. Najważniejsze jednak w tym wszystkim było szkolenie. W Karpato zajmują się również szkoleniami. Zostało one przeprowadzone bardzo dokładnie ze wskazaniem najważniejszych elementów potrzebnych w pracy z Salesforcem. Wykładowcy ciekawie ale także w nowoczesny sposób, wykorzystując i opierając się na przykładach objaśnili całą tematykę, tej innowacyjnej metody. Sam uczestniczyłem w tych zajęciach i mogę zdecydowanie stwierdzić, że ta firma zajmuje się wszystkim kompleksowo i profesjonalnie. Niepotrzebnie się martwiłem. Pracująca u mnie ekipa bardzo dobrze przyswoiła sobie wiedzę na temat tych rozwiązań chmurowych i bazodanowych. Jak ktoś poszukuje wykwalifikowanych szkoleniowców w tej dziedzinie to polecam to polecam ich usługi we Wrocławiu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Salesforce”