Szukasz taniego transportu w Warszawie i okolicach?

usługi transportowe, przeprowadzanie mieszkań, transport antyków, transport gabarytów
Krzysztof R.
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 07, 2019 10:40 am

Szukasz taniego transportu w Warszawie i okolicach?

Post autor: Krzysztof R. » czw lis 07, 2019 10:53 am

Polecam firmę oferującą tanie usługi transportowe BUFI PRZEPROADZKI https://bufiprzeprowadzki.pl/tani-trans ... i-okolice/. Korzystałem z ich oferty, rzeczywiście niedrogo a bardzo dobry przewoźnik. Dba o mienie swoich Klientów, odpowiednio je zabezpiecza. Gwarantuje, że towar dojedzie na miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Ja przewoziłem meble i wszystkie drobiazgi do nowego mieszkania. Nie wszystko udało się pomieścić, ale to nie problem, ponieważ w tej firmie istnieje możliwość magazynowania mienia. To jest dobre rozwiązanie. Jakby chłopaki mi wszystko na raz wnieśli nie byłoby się jak ruszać. Mieszkanie większe,ale malarz nie zdążył wykończyć dwóch pomieszczeń. Reasumując przewoźnik profesjonalny, niedrogi, współpraca z nim układa się super. Czy ta telefoniczna, lub bezpośredni kontakt. Nie można nic złego powiedzieć. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Jak będę coś przewoził, to tylko z tą firmą. Już sprawdzona, polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przeprowadzki”